Aktualizacja (22 / 06 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

simpleRTK2B-Przewodnik podłączenia SBC

Przegląd:

simpleRTK2B-SBC to programowalny komputer jednopłytkowy do zastosowań GPS/GNSS RTK. Może być stosowany jako baza i roveri jest w pełni konfigurowalny. simpleRTK2B-SBC można używać na 3 różne sposoby:

  • ArduSimple Oprogramowanie. Wystarczy podłączyć do komputera, załadować oprogramowanie układowe kompatybilne z aplikacją i zacząć cieszyć się centymetrową precyzją.
  • ArduSimple MikroPyton. Pozwól, aby nasze oprogramowanie zadbało o zasilanie i konfigurację systemu oraz udostępniło Ci zmienne pozycji/kursu/pozycji. Po prostu zaprogramuj swoją funkcjonalność: wyślij wiadomość o dowolnym dostępnym interfejsie, steruj siłownikami itp. za pomocą kilku prostych linii kodu. Więcej informacji na ten temat w Zaawansowany przewodnik podłączania SBC.
  • Wbudowany C/C++. Jeśli jesteś zaawansowanym programistą, możesz uzyskać pełny dostęp do rdzenia STM32F7: zaprogramuj go tak, jak chcesz, aby stworzyć własny produkt w oparciu o technologię RTK. A my zajmijmy się produkcją sprzętu. Kontakt jeśli chcesz iść tą drogą.

Wyprowadzenia:

SBC używa SMA do połączeń RF, złączy USB-C i Micro-Fit do portów komunikacyjnych i sygnałów we/wy.

Schemat blokowy:

Dzięki poniższemu schematowi lepiej zrozumiesz wewnętrzne połączenia SBC: Architektura SBC

Zaawansowany przewodnik podłączania SBC

Czy potrzebujesz więcej? Przygotowaliśmy zaawansowany przewodnik po podłączaniu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania: https://sbc.ardusimple.com/

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila