Aktualizacja (15 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Korzystanie z 3 ZED-F9P do śledzenia lokalizacji i orientacji obiektu (lub kamery).

Drodzy obserwujący,

Dzisiaj chcemy podzielić się tym fajnym projektem Pasi Nuutinmäki, w którym możesz zobaczyć jeden z przypadków użycia 3xZED-F9P wersja simpleRTK2B-SBC.

Konfiguracja składa się z 2 „urządzeń” z 3 antenami/odbiornikami GNSS (u-blox ZED-F9P) dołączone do obu. Wykorzystując współrzędne anten, można określić/śledzić lokalizację i orientację obiektu. Dane te są następnie wykorzystywane do tworzenia skryptu lokalizacji/orientacji, który jest używany w projekcie utworzonym przy użyciu silnika gry Godot. Ostateczny film wykorzystuje „wirtualne” części utworzone przy użyciu tego projektu Godota. Tuż obok tej konfiguracji znajdowały się drzewa i budynki, przesłaniające sygnały GNSS. Urządzenia te wydają się jednak działać całkiem nieźle nawet w tych nieidealnych warunkach.

Jeśli chcesz zobaczyć go w akcji, kliknij przycisk odtwarzania 🙂

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila