Aktualizacja (22 / 06 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

User: simpleRTK2B mPCIe

Odprawa produktu:

Ten produkt ma standardową wielkość: Mini PCI Express (mPCIe). Jeśli Twój komputer ma już to standardowe złącze, po prostu je podłącz.

Aby zintegrować ten produkt z własnym projektem, będziesz musiał dodać standardowe złącze do swojej płytki wraz z otworem montażowym w odpowiednim miejscu, aby przymocować płytkę za pomocą śruby lub zacisku. Zalecenie, które możemy Ci dać, to nie używać tanich pojemników. Tanie gniazda (szczególnie popularne u nieznanych chińskich dostawców) wykorzystują w stykach bardzo zanieczyszczone metale, co prowadzi do sporadycznych awarii w terenie i przedwczesnej śmierci styku gniazda. Możemy polecić najwyższej jakości TE 2041119-1.

Wyprowadzenia:

Poniższy schemat przedstawia różne dostępne piny, w tym ich funkcjonalność.

 

PCB Ślad stopy:

Możesz pobrać PCB ślad z pod tym linkiem

Uwagi dotyczące integracji

Jedyną osobliwością systemu GPS jest to, że sygnały radiowe, z którymi współpracuje, są bardzo słabe (do -170dBm!). Z tego powodu systemy GPS są szczególnie delikatne i nie są odporne na hałas.

Pomiędzy odbiornikiem GPS a anteną GPS antena GPS jest zdecydowanie tą, której instalacja ma największe znaczenie. Chcemy dać Ci kilka wskazówek, aby upewnić się, że zintegrowałeś swoje ArduSimple odbiornik i działa przy pierwszej próbie:

  • Odbiornik GPS. Ta część systemu nie lubi przepływu powietrza, wibracji i nagłych zmian temperatury. Po prostu staraj się tego unikać: wybierz miejsce w pojeździe o najniższych wibracjach, staraj się używać go w pudełku i z dala od jakiegokolwiek wentylatora i nie umieszczaj deski obok silnika elektrycznego, który może przejść od zimnego do bardzo ogrzać w ciągu kilku sekund.
  • Antena GPS. Dla tego przedmiotu mamy osobny przewodnik, który zalecamy śledzić i jest on nasz Instrukcja instalacji anteny GPS/GNSS.

Konfiguracja i integracja oprogramowania

Dzięki temu produktowi masz bezpośredni dostęp do Septentrio Mosaic-X5, które pomogą Ci przeczytać obszerne Septentrio dokumentacja. A jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym momencie skontaktuj się z nami, zawsze odpowiadamy.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila