Aktualizacja (22 / 06 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Analiza skrętów narciarskich z RTK GPS

Dla fanów i profesjonalistów narciarstwa alpejskiego dzisiaj chcemy podzielić się projektem opracowanym przez K.Matsuhashi z Japonii.

Pan Matsuhashi miał problemy z obiektywnym zmierzeniem jakości swoich skrętów na nartach i ilościowym określeniem poślizgu. Aby sprostać temu wyzwaniu, wpadł na świetny pomysł wypróbowania technologii RTK. I to był sukces!

Integrując jeden simpleRTK2B+nagłówek Zestaw startowy na każdej narcie można było uzyskać w czasie rzeczywistym wektor zdefiniowany przez narty do 8 razy na sekundę. Dzięki tym informacjom i opracowanemu przez siebie oprogramowaniu może teraz analizować swoje wyniki na nartach po każdym biegu.

Jak zawsze 1-minutowy film jest lepszy niż tysiąc słów 🙂

Jeśli chcesz przeczytać więcej szczegółów i być na bieżąco z tym projektem, możesz odwiedzić jego strona projektu w Shinshu Makers.

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila