Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (14 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Przedstawiamy proste odbiorniki SSR: w końcu nie ma potrzeby stosowania stacji bazowej, aby osiągnąć dokładność centymetrową

simpleSSR z Thingsstream Point Perfect

Drodzy obserwujący,

Przez ostatnie 2 lata próbowaliśmy to zrobić RTK technologia tańsza i prostsza w użyciu. Cieszymy się, że nasza baza-rover Zestawy startowe pomogły wielu z Was cieszyć się GNSS na poziomie centymetra, niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka.

Ale w naszym nieustannym dążeniu do tworzenia RTK prościej, to nam nie wystarczyło. W nocy nie mogliśmy spać, gdy otrzymywaliśmy e-maile od klientów, którzy borykali się z wyzwaniami związanymi z konfiguracją stacji bazowej. Lub kalibrację jego pozycji. Lub utrzymywanie stacji bazowej w zasięgu wzroku od rovers.

Po wielu przemyśleniach związanych z pracą w domu zdecydowaliśmy, że jedynym sposobem, aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, jest pozbycie się problemów związanych ze stacją bazową od naszych klientów. Dziś chcielibyśmy zaprezentować światu nowe odbiorniki simpleSSR integrujące usługę SAPA Premium Service firmy Sapcorda: z zasięgiem bazowym w całej Europie i kontynentalnej Ameryce Północnej oraz na wodach przybrzeżnych do 38 km. W połączeniu z simpleRTK2BPłyty 2B V3, możemy teraz powiedzieć, że to plug and play RTK jest tutaj.

Aby to uczcić, uruchamiamy jedną z naszych szalonych ofert: An RTK odbiornik ze zintegrowaną roczną usługą SAPA Premium w cenie 1 €/szt.

Wszystkie szczegóły techniczne znajdziesz w nowym strona produktu simpleSSR.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
ArduSimple Zespół zarządzający

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila