Aktualizacja (15 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Przedstawiamy proste odbiorniki SSR: w końcu nie ma potrzeby stosowania stacji bazowej, aby osiągnąć dokładność centymetrową

simpleSSR z Thingsstream Point Perfect

Drodzy obserwujący,

Przez ostatnie 2 lata staraliśmy się, aby technologia RTK była przystępna cenowo i prostsza w użyciu. Cieszymy się, że nasza baza-rover Zestawy startowe pomogły wielu z Was cieszyć się GNSS na poziomie centymetra, niemal natychmiast po wyjęciu z pudełka.

Jednak w naszym nieustannym dążeniu do uproszczenia RTK, to nam nie wystarczyło. W nocy nie mogliśmy spać, gdy otrzymywaliśmy e-maile od klientów, którzy borykali się z wyzwaniami związanymi z konfiguracją stacji bazowej. Lub kalibrację jego pozycji. Lub utrzymywanie stacji bazowej w zasięgu wzroku od rovers.

Po wielu przemyśleniach związanych z pracą w domu zdecydowaliśmy, że jedynym sposobem, aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, jest pozbycie się problemów związanych ze stacją bazową od naszych klientów. Dziś chcielibyśmy zaprezentować światu nowe odbiorniki simpleSSR integrujące usługę SAPA Premium Service firmy Sapcorda: z zasięgiem bazowym w całej Europie i kontynentalnej Ameryce Północnej oraz na wodach przybrzeżnych do 38 km. W połączeniu z simpleRTK2B V3, możemy teraz powiedzieć, że RTK typu „plug and play” jest już dostępny.

Aby to uczcić, wprowadzamy jedną z naszych szalonych ofert: odbiornik RTK ze zintegrowanym rocznym serwisem SAPA Premium w cenie 1 €/szt.

Wszystkie szczegóły techniczne znajdziesz w nowym strona produktu simpleSSR.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
ArduSimple Zespół

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila