Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (13 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

SBC jest teraz kompatybilny z pozycją i kursem pojazdu NMEA2000

Jeśli pracujesz w przemyśle morskim, być może słyszałeś o protokole NMEA przez magistralę CAN, zwanym także NMEA2000. Dodaliśmy kompatybilność z tym protokołem do naszej platformy SBC. Wraz ze zintegrowaną pozycją na poziomie centymetra i nagłówkiem podstopniowym przy 10 Hz, może to naprawdę pomóc przyspieszyć projekt i obniżyć koszty rozwoju.

Co to jest NMEA2000?

NMEA 2000, w skrócie NMEA2k lub N2K i standaryzowany jako IEC 61162-3, jest standardem komunikacyjnym typu plug-and-play używanym do podłączania morskich czujników i wyświetlaczy na statkach i łodziach. Komunikacja przebiega z prędkością 250 kilobitów na sekundę i pozwala dowolnemu czujnikowi komunikować się z dowolnym wyświetlaczem lub innym urządzeniem zgodnym z protokołami NMEA 2000. NMEA2000 zawiera kilka komunikatów dotyczących lokalizacji GPS i kursu pojazdu. Na łodziach kierunek nawigacji nie zawsze pokrywa się z kierunkiem pojazdu.

oraz simpleRTK2B2B SBC posiada wszystkie te informacje. Dodaliśmy kompatybilność tych wiadomości, dzięki czemu możesz zarówno czytać, jak i wysyłać te informacje w sieci.

Które produkty na rynku obsługują NMEA2000?

Niektóre inne produkty na rynku obsługujące ten protokół z zestawem funkcji podobnych do SBC to między innymi Furuno SATELLITE COMPASS™ SC-33 lub SC-70, Hemisphere Vector™ V200, Garmin MSC lub SIMRAD HS. Ale nie mają centymetrowej precyzji, a cena jest zwykle dość wysoka.

Możesz teraz włączyć swoją łódź lub pojazd NMEA2000 z lokalizacją w centymetrach i kursem podstopniowym za ułamek poprzedniej ceny! I w magazynie do wysyłki globalnej w ciągu 2-4 dni roboczych. Idź do simpleRTK2BStrona produktu 2B SBC, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

I nie zapomnij, jeśli masz jakiekolwiek pytania po prostu skontaktuj się z nami, odpowiadamy zawsze w mniej niż 24 godziny.

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila