Aktualizacja (15 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Odbiorniki RTK bez logo, ArduSimple idzie OEM!

Od dzisiaj wszystkie nasze Profesjonalne zestawy RTK nie mam żadnych ArduSimple logo. Również logo na wszystkich naszych Plastikowe etui zostało usunięte.

Odbiorniki OEM RTK

Jest to znane w branży jako model OEM (Original Equipment Manufacturer). Na przykład, kiedy kupujesz część zamienną do swojego samochodu Ford, zwykle nie jest to Ford jej producentem, ale inna firma (np. Bosch) umieszczająca na niej logo „Ford”.

Dlaczego zaczęliśmy sprzedawać odbiorniki RTK bez Ardusimple logo jako produkty OEM?

Usunęliśmy loga z naszych odbiorników RTK w plastikowych pudełkach, dzięki czemu można na nich nakleić własne logo. W ten sposób my możemy skupić się na niskobudżetowej produkcji sprzętu, a Ty naprawdę możesz skupić się na sprzedaży i rozwoju swojej marki!

Wszystkie kategorie ArduSimple Odbiorniki RTK OEM są dostępne w magazynie, gotowe do globalnej dostawy w ciągu 2-4 dni roboczych.

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila