Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 23 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (23 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 23 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

RTK Zastosowania: Gry oparte na lokalizacji

Czy jesteś pasjonatem gier opartych na lokalizacji?

Czy grasz w Geocaching, Pokemon GO, Waymarking, Munzee, Ingress, WallaBee, Actionbound?

 Czy chcesz mieć dane o lokalizacji z dokładnością do centymetra, aby przyspieszyć i poprawić wrażenia z gry na wyższy poziom?

Jesteś we właściwym miejscu. ArduSimple wita wszystkich geo-graczy i przedstawia Cię RTK technologię oferującą dokładniejsze wyzwania i łamigłówki oparte na lokalizacji, zapewniając graczom bardziej wciągające i wciągające wrażenia.
Czy jesteś nowy w RTK? Możesz dowiedzieć się co RTK jest za 5 minut. Z RTKgracze będą mogli śledzić jego ruchy i pozycję z centymetrową dokładnością, otwierając nowe możliwości w zakresie mechaniki i strategii gry.

Czy grasz...

Geocaching?

RTK Technologia może poprawić dokładność współrzędnych GPS, ułatwiając graczom znajdowanie skrzynek i nawigację do określonych lokalizacji. Może to poprawić wrażenia z gry, zmniejszając frustrację i zwiększając dokładność nawigacji.

WallaBee?

Z łatwością zbieraj i wymieniaj WallaBees! RTK Handheld Surveyor Kit może dostarczyć dokładniejsze dane o lokalizacji poszukiwanych przedmiotów.

PokemonGO?

Za pomocą ArduSimple Odbiorniki GPS, gracze Pokemon Go mogą poprawić dokładność pozycjonowania GPS. Może to prowadzić do dokładniejszego pozycjonowania awatara w grze i lepszej interakcji z Pokémonami i funkcjami gry.

Munzee?

Łatwiej znajduj i skanuj ukryte kody QR ArduSimple Profesjonalne zestawy! Z ArduSimple będziesz mógł tworzyć bardziej złożone i wymagające doświadczenia Munzee, ukrywając kody QR w trudniej dostępnych lokalizacjach.

Związany z akcją?

Twórz i bierz udział w interaktywnych polowaniach na padlinożerców i wyzwaniach, korzystając ze swojego smartphoney z ArduSimple RTK Handheld Surveyor Kit aby ukończyć wyzwania i szybciej dotrzeć do określonych lokalizacji!

Ingres?

RTK technologia może zapewnić bardzo dokładne dane o lokalizacji, umożliwiając graczom przejmowanie i obronę portali z większą precyzją. Może to poprawić wrażenia z rozgrywki, czyniąc grę bardziej wymagającą i strategiczną.

Oznaczenie drogi?

Zastosowanie RTK technologia wykorzystywana do tworzenia dokładniejszych i bardziej szczegółowych map lokalizacji znaków drogowych, do oznaczania bardziej precyzyjnych współrzędnych, co ułatwia innym graczom ich znajdowanie i odwiedzanie!

TerraClues?

RTK Handheld Surveyor Kit to przełomowa gra, która może zapewnić dokładniejsze dane o lokalizacji w celu uzyskania wskazówek i rozwiązań łamigłówek, ułatwiając ich rozwiązywanie i postęp w grze.

Nie jesteś graczem, jesteś programistą?

Mamy coś dla Ciebie. Kontakt ArduSimple aby uzyskać bezpłatną pomoc techniczną i poradę w ciągu 24 godzin.

Subskrybuj, aby otrzymywać aktualizacje

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila