Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (14 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Wprowadzenie produktu na rynek simpleRTK2B2Blite: RTK i nagłówek są proste, w zaledwie 8 gramach

simpleRTK2BPodstawa ruchoma 2Blite

Drodzy wspierający, klienci i obserwujący,

Otrzymaliśmy wiele próśb dotyczących korzystania z 2 simpleRTK2BPłyty 2B, które trzeba mieć RTK funkcjonalność nagłówków, czyli to, co u-blox nazywa „ruchomą bazą”. Kilku z Was szukało mniejszej deski, którą można by wykorzystać w swoich lekkich projektach. Inni po prostu zastanawiali się, czy simpleRTK2B2B oznaczało koniec drogi ArduSimple.

Aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania i po wielu burzach mózgów, wpadliśmy na pomysł simpleRTK2B2Blite, które dzisiaj chcemy Państwu przedstawić. SimpleRTK2B2Blite:

  • Dodaje funkcję nagłówków typu plug-and-play dla Twojego simpleRTK2BPłyta 2B, nie wymaga lutowania.
  • To ultralekka (zaledwie 8 gramów!) płyta do Twoich minimalistycznych projektów.

A wszystko to w bardzo dostępnej przestrzeni XBee. Aby lepiej zrozumieć, jak używać tej tablicy w swoich projektach, uruchomiliśmy nową simpleRTK2BStrona produktu 2Blite. Na początek zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek 2 produkty:

Jeśli coś nie jest jasne, nie wahaj się pisać w naszym forum pytań i odpowiedzi, aby cała społeczność mogła z niego skorzystać.

A co z jego dostępnością? Postanowiliśmy wprowadzić ten produkt w inny sposób:

  • Przygotowujemy naszą linię produkcyjną i będziemy wysyłać w nieograniczonej ilości najpóźniej do godz lipiec 31st.
  • Od teraz do 30 czerwca br, produkt jest dostępny w przedsprzedaży z bezpłatną wysyłką. Później czerwiec 30th, promocja bezpłatnej wysyłki nie będzie już dostępna.
  • Od 15 czerwca będziemy produkować kilka jednostek na naszej linii przedprodukcyjnej, która ma niewielką wydajność. Oznacza to, że pierwsi nabywcy otrzymają swoje lokale już w czerwcu i lipcu.

Bądźcie czujni, powiedzieliśmy już naszym żonom i dzieciom, że w tym roku nie ma wakacji. To dopiero początek bardzo ekscytującej mapy drogowej produktów, które uczynią precyzyjny GPS/GNSS prostym i niedrogim, dzięki czemu możesz skupić się na budowaniu wokół niego swojego projektu. Prosimy o dalsze przesyłanie nam opinii i pomysłów, to tylko pomaga nam ulepszać i podejmować właściwe decyzje dotyczące przyszłych produktów.

Jeszcze raz dziękuję za całe zaufanie!

Z poważaniem,
ArduSimple Zespół zarządzający

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila