Aktualizacja (22 / 06 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Informacja prasowa: ArduSimple integruje usługi Sapcorda SAPA w celu uruchomienia przystępnego cenowo wielopasmowego odbiornika RTK GNSS, w tym rocznej usługi korekcji RTK-SSR poniżej 1 EUR

simpleSSR z Thingsstream Point Perfect

ArduSimpleNowy odbiornik simpleSSR eliminuje potrzebę stosowania stacji bazowej w celu osiągnięcia dokładności na poziomie centymetra dla użytkowników końcowych w Europie i sąsiednich Stanach Zjednoczonych

Berlin, Niemcy – 25 czerwca 2020 r - ArduSimple zintegrował Sapcorda Usługa premium SAPA w swoje nowe simpleRTK2B+Odbiornik GNSS SSR. Przyjazna dla użytkownika integracja oparta na technologii SSR pozwala dosłownie podłączyć RTK bez konieczności stosowania stacji bazowej. Wystarczy podłączyć do komputera lub tabletu i cieszyć się dokładnością co do centymetra od razu po wyjęciu z pudełka.

ArduSimpleto prosty SSR – Podstawowy zestaw startowy (zawierający wielopasmowy odbiornik RTK, odbiornik SSR, roczny pakiet nieograniczonej transmisji danych i roczną licencję SAPA Premium) zawiera wszystkie komponenty potrzebne do korzystania z funkcji pozycjonowania centymetrowego plug&play. Dokładna pozycja jest dostępna przez USB, UART i I1C, ale także przez Bluetooth, WiFi lub RS1 z odpowiednimi akcesoriami.

"ArduSimpleWizją firmy jest uczynienie technologii RTK przystępną cenowo i dostępną dla każdego. Usunięcie kłopotów ze stacją bazową jest kluczowym krokiem w tym kierunku.

Decyzja o wyborze Sapcorda była jasna: najlepsza w swojej klasie wydajność usług w przystępnej cenie na rynku masowym, wspierana przez wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół”. powiedział Josep Olivart, starszy konsultant ds ArduSimple.

Sapcorda świadczy usługi rozszerzania GNSS dla zastosowań IoT, motoryzacyjnych i przemysłowych w Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym do 20 km od wybrzeży, dostarczając dane o niskiej przepustowości przez Internet i satelitę oraz zapewniając jednolite, natychmiastowe pozycjonowanie o wysokiej integralności z dokładnością poniżej decymetra na skalę kontynentalną z dostępnością usług na poziomie przedsiębiorstwa.

 „Sapcorda ma na celu ustanowienie precyzyjnego pozycjonowania GNSS w zastosowaniach masowych i ArduSimple jest idealnym partnerem do integracji naszych usług z wysoce precyzyjnym sprzętem GNSS”. Powiedział Botho Graf zu Eulenburg, dyrektor zarządzający w Sapcorda. „Połączenie naszych zaawansowanych usług z ArduSimpleNowa platforma firmy zapewnia łatwe w obsłudze i niedrogie rozwiązanie o wysokiej precyzji dla każdego”.

O nas ArduSimple

ArduSimple (www.ardusimple.com) opracowuje przyjazne dla użytkownika i niedrogie odbiorniki RTK oraz narzędzia do oceny wielopasmowej technologii GNSS, w tym kinematyki czasu rzeczywistego (RTK) z dokładnością do centymetra, dzięki czemu technologia GNSS RTK jest prosta, przystępna cenowo i dostępna dla każdego. Dzięki serii zestawów startowych, samouczków, usług inżynieryjnych i produktów OEM, ArduSimple umożliwia swoim klientom:

  • Przetestuj technologię i uwierz, że możliwe jest osiągnięcie centymetrowej precyzji w przystępnej cenie.
  • Przyspiesz ich projekty i rozwój dzięki płytom ewaluacyjnym plug and play i zestawom startowym.
  • Twórz produkty i rozwiązania dzięki wykwalifikowanemu wsparciu, usługom „pod klucz” i wstępnie skonfigurowanym produktom OEM.

ArduSimple kontakt z mediami:

info@ardusimple.com

O Sapcorda

Sapcorda Services GmbH jest dostawcą usług rozszerzających GNSS, koncentrującym się na powstających rynkach masowych GNSS o wysokiej precyzji. Firma zaprojektowała swoją technologię i ofertę usług, aby obsługiwać duże rynki motoryzacyjne, przemysłowe i konsumenckie. Sapcorda została założona jako Joint Venture w 2017 roku przez firmy Bosch, Geo++, Mitsubishi Electric i u-blox. Obecnie Sapcorda działa w Europie i USA z biurami w Berlinie, Hanowerze i Scottsdale, AZ. (www.sapcorda.com)

Kontakt dla mediów Sapcorda:

Kornelia Waldek

Public Relations w Sapcorda

pr@sapcorda.com

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila