Aktualizacja (15 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

PCB Przewodnik po integracji — Ethernet NTRIP Master

Odprawa produktu:

W tym produkcie zastosowano bardzo popularną konstrukcję: 2 rzędy po 10 pinów w odstępie 2 mm między pinami. Możesz zintegrować ten produkt ze swoim PCB na sposoby 2:

  1. Instalowanie gniazd na swoim PCB dzięki czemu możesz podłączać i odłączać tablicę według własnego uznania. Ta opcja jest bardziej elastyczna, ale nie jest bardzo wytrzymała w środowiskach wibracyjnych. Kolejną rekomendacją, którą możemy ci dać, jest nieużywanie tanich pojemników. Tanie gniazda (szczególnie popularne u nieznanych chińskich dostawców) wykorzystują bardzo zanieczyszczone metale na styki, co prowadzi do sporadycznych awarii w terenie i przedwczesnej śmierci gniazda. Możemy polecić najwyższej jakości Samtec MMS-110-01-L-SV.
  2. Lutowanie bezpośrednio do twojego PCB. Jest to najbardziej niezawodny sposób korzystania z tego produktu w celu uniknięcia problemów z niezawodnością w terenie. A ze względu na ślad otworu przelotowego, jeśli inny komponent w twoim PCB projekt się nie powiedzie, przy odrobinie umiejętności nadal możesz odzyskać ten drogi komponent. Lub jeśli zdecydujesz się zrobić nowy PCB projekt, który zawsze możesz usunąć ze starego PCB ten komponent i zamontuj go w nowym.

Tak czy inaczej będziesz potrzebować wymiarów podstawy. Ponieważ istnieje mnóstwo różnych programów do PCB projekt, zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi innej firmy, aby wygenerować ślad kompatybilny ze wszystkimi możliwymi programami. Będziesz musiał się zarejestrować, ale wtedy będziesz mieć dostęp do tysięcy śladów stóp.

Wyprowadzenia:

Poniższy schemat przedstawia różne dostępne piny, w tym ich funkcjonalność.

PCB Ślad stopy:

Ponieważ oprogramowania jest tak wiele, skorzystaliśmy z zewnętrznej firmy, aby opracować biblioteki footprintów dla wszystkich możliwych programów. Możesz je pobrać z pod tym linkiem. Jeśli napotkasz jakiś problem, po prostu skontaktuj się z nami.

Model 3D:

Model STEP można pobrać z tej strony.

Rozważania dotyczące integracji

Sama płyta jest dość odporna na hałas i sama nie generuje nadmiernego hałasu. Niemniej jednak zalecamy przestrzeganie poniższych wskazówek:

  • Jeśli masz obszar cyfrowy i obszar analogowy, umieść go w obszarze cyfrowym.
  • Jeśli masz obszar wysokiego napięcia i obszar niskiego napięcia, umieść go w obszarze niskiego napięcia.
  • Sygnały GPS są bardzo słabe. Umieść dowolną antenę GPS w systemie tak daleko, jak to możliwe.

Konfiguracja i integracja oprogramowania

Znajdziesz te informacje w naszych przewodnikach podłączania.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila