Aktualizacja (17 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Spotkaj się z nami na żywo na INTERGEO 2023

INTERGEO 2023 | 10-12 października 2023 | Berlin, Niemcy

ArduSimple będzie na Intergeo 2023!

Intergeo 2023 to wiodąca na świecie platforma wystaw i konferencji poświęcona informacjom geograficznym, danym geograficznym i aplikacjom zorientowanym na przyszłość. 

ArduSimple zaprezentuje szeroką gamę niedrogich produktów RTK, które zapewniają klientom różnorodne możliwości opłacalnych projektów GPS/GNSS.

Zapraszamy do odwiedzenia nas tutaj: Hala 25 – Stoisko E25.100.

Przekonaj swojego szefa!

Chcesz wziąć udział w INTERGEO 2023, ale nie wiesz, jak porozmawiać o tym ze swoim szefem? Aby ułatwić ten proces, opublikowaliśmy poniżej przykładowy list. Do zobaczenia w Berlinie!

Drogi [Imię szefa],

Piszę z prośbą o zgodę na moją obecność na targach INTERGEO 2023, które odbędą się w dniach 10-12 października w Berlinie. To wydarzenie jest dla mnie znaczącą okazją do poszerzenia mojej wiedzy i umiejętności i wierzę, że przyniesie ogromne korzyści naszym bieżącym projektom.

INTERGEO słynie z skupiania profesjonalistów z branży geoprzestrzennej na całym świecie. Podczas tego wydarzenia będę miał okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami, nawiązać kontakty z ekspertami branżowymi oraz poznać najnowocześniejsze technologie i rozwiązania.

Jedną z głównych atrakcji INTERGEO jest ArduSimpleudział. Produkują niedrogie odbiorniki RTK, które mogą znacznie poprawić opłacalność naszych projektów GPS/GNSS przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej dokładności pozycjonowania. 

Uczestnicząc w INTERGEO mam na celu:

  • Poznaj opłacalne rozwiązania: Zamierzam zbadać ArduSimpleasortymentu produktów RTK i zrozumieć, w jaki sposób mogą one poprawić strukturę kosztów naszych projektów.
  • Ucz się od liderów branży: INTERGEO oferuje platformę do uczenia się od ekspertów, którzy z sukcesem wdrożyli innowacyjne rozwiązania w swoich organizacjach.
  • Sieć i współpracować: Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów ze współpracownikami, potencjalnymi współpracownikami i dostawcami rozwiązań, co może pomóc nam pozostać w czołówce trendów branżowych.

Jestem pewien, że udział w INTERGEO dostarczy bezcennych spostrzeżeń, które mogą pozytywnie wpłynąć na nasze projekty i zwiększyć naszą konkurencyjność. Zależy mi na dzieleniu się swoją wiedzą z zespołem.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby. 

Z poważaniem,
[Twoje imię]

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila