Aktualizacja (18 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

„w magazynie”

Witam zwolenników, obserwujących i klientów,

Dziś jest dla nas wyjątkowy dzień. Po wielu nieprzespanych nocach i bliskim rozwodzie naszych żon możemy wreszcie powiedzieć, że nasze produkty są NA MAGAZYNIE. Naprawdę rzuciłeś nam wyzwanie!

Od momentu zamówienia partii produkcyjnej mija około 8-10 tygodni do momentu, gdy gotowy produkt będzie dostępny w magazynie (2 miesiące!). Można to zrobić szybciej, ale nie za cenę, którą możemy dziś zaoferować.

Podczas pierwszych partii produkcyjnych żałośnie nie udało nam się „odgadnąć”, ile desek będziemy potrzebować w ciągu 8-10 tygodni:

  1. Jeśli zamówiliśmy za dużo i nie mamy wystarczającej sprzedaży, to nie mamy pieniędzy na opłacenie dostawcom.
  2. Jeśli zamówiliśmy za mało i mamy za dużo sprzedaży, to nasi klienci nie są zadowoleni, ponieważ musimy przesunąć termin wysyłki nowych zamówień.

Jak można się domyślić, przy pierwszych próbach planowania naszej produkcji byliśmy w przypadku 2 🙂

Ale w końcu dotarliśmy do idealnego punktu między zamawianiem wystarczającej ilości a sprzedażą na tyle, aby móc zapłacić naszym dostawcom i mieć trochę zapasów na przyszłe zamówienia.

I bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się z wami tą wiadomością. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, zaufanie i cierpliwość. Nie możemy się doczekać, aż Twoje projekty o wysokiej precyzji również rozpoczną się wkrótce.

Z poważaniem,
ArduSimple Zespół

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila