Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (13 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Szczęśliwa rocznica ArduSimple! Dziś obchodzimy rok od naszej kampanii crowdfundingowej

AS+KS+impreza

Drodzy darczyńcy, rodzina i obserwujący,

Dziś jest dla nas bardzo wyjątkowy dzień. Dokładnie rok temu otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość, że nasz projekt na Kickstarterze został pomyślnie wsparty.

I to naprawdę zmieniło nasze życie. W ciągu zaledwie jednego roku przekształciliśmy się z wieczornego i weekendowego hobby w firmę z biurem projektowym, zakładem produkcyjnym i magazynem. Od szaleństwa pierwszych miesięcy, kiedy wszystko robiono „zrób to sam”, po firmę z procesami, pracownikami i zadaniami. Od ardu-co?, po chodzenie na targi i ludzi przychodzących się przywitać.

Chcieliśmy podzielić się z Wami tym, że to wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych rodzin. Nie wahali się ani chwili, aby nas wesprzeć od samego początku i mieli świadomość, że przez nadchodzące miesiące nie będzie wakacji ani weekendów. DZIĘKUJĘ!

Ale oczywiście to wszystko nie byłoby w ogóle możliwe bez Was wszystkich, naszych wspierających. I naprawdę, bardzo chcemy Ci podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś. DZIĘKUJĘ! Mamy również nadzieję, że Cię nie zawiedliśmy i że nadal będziesz cieszyć się swoimi deskami i akcesoriami tak samo, jak my, ciesząc się ich tworzeniem.

Mając w pamięci cały ten wspaniały pierwszy rok, co będzie dalej? Nie chcemy zdradzać naszych planów, ale możemy powiedzieć tyle, że czeka nas bardzo ekscytujący rok 2020 z wieloma nowościami produktowymi, które, miejmy nadzieję, zaskoczą, uszczęśliwią lub po prostu ułatwią wysokiej precyzji GNSS. Bądź na bieżąco 🙂

Na koniec chcemy Ci przypomnieć lub poinformować, że Twoja opinia jest bezcenna. Czytamy WSZYSTKIE Twoje e-maile. Tylko w ten sposób możemy dowiedzieć się, co robić dalej, i dlatego chcemy zachęcić Cię do przesyłania nam opinii lub pomysłów na produkty za pośrednictwem naszego Strona kontaktowa. Również jeśli zdecydujesz się na zakup produktu u naszej konkurencji! chętnie otrzymamy e-mail z informacją dlaczego 🙂

Życzę miłego weekendu i pozdrawiam,
ArduSimple Zespół zarządzający

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila