Aktualizacja (22 / 06 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Bezpłatne poprawki PPP-RTK do końca 2024 roku

Dzięki nowej usłudze u-blox PointPerfect, jeśli znajdujesz się w Europie, kontynentalnej Ameryce Północnej, Australii czy Korei Południowej, możesz cieszyć się dokładnością 2-4 centymetrów (CEP) niezależnie od tego, jak daleko znajduje się najbliższa stacja bazowa, w tym 20 km w środku wody przybrzeżne. Dane korygujące przekazywane są za pośrednictwem Internetu.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o rozpoczęciu testowania tej technologii, zdecydowaliśmy się na dodanie nieograniczonej liczby poprawek DARMOWE w niektórych naszych produktach do końca 2024 roku, nie wymaga subskrypcji!

Jeśli później zdecydujesz się nadal korzystać z usługi, możesz wykupić abonament już od 3.90 USD za urządzenie miesięcznie.

Jak mogę zacząć korzystać z bezpłatnych poprawek RTK-SSR?

Jeśli chcesz to wypróbować, po prostu zaktualizuj teraz swój istniejący produkt i przejdź do prosta strona SSR aby dowiedzieć się więcej, lub po prostu zacznij od jednego z poniższych produktów.

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila