Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 23 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (23 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 23 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Darmowe PPP-RTK korekty do 2023 roku

simpleSSR z Thingsstream Point Perfect

To nie jest literówka, oferujemy darmowe PPP-RTK poprawek do końca 2022 roku, wszystkim naszym klientom 4G NTRIP Master, Ethernet NTRIP Master & simpleRTK2B2B SBC produktów.

Dzięki nowej usłudze u-blox PointPerfect, jeśli znajdujesz się w Europie lub kontynentalnej Ameryce Północnej, możesz cieszyć się dokładnością od 2 do 4 centymetrów (CEP) bez względu na to, jak daleko znajduje się najbliższa stacja bazowa, w tym 20 km na wodach przybrzeżnych. Dane korygujące przekazywane są za pośrednictwem Internetu.

Czy PPP-RTK technologia dla mojego zastosowania?

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o rozpoczęciu testowania tej technologii, zdecydowaliśmy się na dodanie nieograniczonej liczby poprawek DARMOWE w niektórych naszych produktach do 2023 roku, nie wymaga subskrypcji!
Jeśli po tym czasie zdecydujesz się na dalsze korzystanie z usługi, możesz wykupić abonament w ramach planów od 3.90 USD za urządzenie miesięcznie.

Jaka jest różnica między tradycyjnym RTK (VRS) i RTK-Korekta SSR?

Systemy VRS mogą zapewnić dokładność do 1 centymetra, ale tylko wtedy, gdy masz stację bazową w promieniu 50 km! Z RTK-SSR (zwany także PPP-RTK) natomiast można osiągnąć jedynie 2-4 centymetrową dokładność, ale nie ma znaczenia jak daleko od stacji bazowej.

Kolejna różnica polega na tym, że usługi VRS korzystają z lokalnych układów współrzędnych, podczas gdy RTK-SSR wykorzystuje globalny układ współrzędnych.

Jak mogę zacząć korzystać z bezpłatnego RTK-Korekty SSR?

Jeśli posiadasz już jeden z powyższych produktów, dzięki nowej aktualizacji oprogramowania sprzętowego będziesz mógł także wypróbować PPP-RTK poprawki GRATIS.

Jeśli chcesz to wypróbować, po prostu zaktualizuj teraz swój istniejący produkt i przejdź do prosta strona SSR aby dowiedzieć się więcej, lub po prostu zacznij od jednego z poniższych produktów. Wszystko w magazynie i gotowe do dostawy na całym świecie w ciągu 2-4 dni roboczych.

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila