Aktualizacja (15 / 07 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

4 lutego: Ogólna aktualizacja

Drodzy wspierający i obserwujący,

Kilku z was wspomniało, że tęsknicie za aktualizacjami, które przekazywaliśmy podczas kampanii na Kickstarterze. W związku z tym postanowiliśmy wrócić do publikowania regularnych aktualizacji. Oto podsumowanie tego, co wydarzyło się w ostatnim miesiącu.

Aktualizacja produkcji:

  • To była piekielna jazda. Ogólny czas realizacji zamówienia na elementy elektroniczne to około 8 tygodni. Oznacza to, że z 8-tygodniowym wyprzedzeniem musimy zdecydować, ile materiału chcemy wyprodukować i za to zapłacić. Brzmi łatwo, gdybyśmy mogli czytać w przyszłości 🙂 Ale niestety lub na szczęście popyt przerósł nasze oczekiwania i zawsze byliśmy zbyt konserwatywni w naszych planach.
  • Nasza kolejna partia produkcyjna już wkrótce, a wszystkie Wasze zamówienia przed 8 lutego 12 powinny być wysłane najpóźniej do 25 lutego. Dobrą wiadomością jest to, że pracujemy nad ustabilizowaniem tej sytuacji i spodziewamy się, że do 15 marca będziemy mieć „nieograniczone” zapasy.

Aktualizacja sklepu:

  • Wprowadziliśmy 2 nowe akcesoria: wtyczkę Bluetooth i LR radios.
  • Nasz LR radiopozwalają na posiadanie wielurover konfiguracje. Jeśli masz zestaw LR, po prostu kup dodatkowy simpleRTK2B + LR, żeby mieć sekundę rover podłączony do oryginalnej jednostki bazowej.
  • Bądź na bieżąco, będziemy nadal dodawać akcesoria, które pomogą Ci rozwijać Twoje projekty simpleRTK2B.
  • Niewielu z Was zauważyło, że rozpoczęliśmy wysyłkę anteny u-blox ANN. Nie byliśmy w stanie wyprodukować naszej anteny z prędkością wystarczającą do obsługi wszystkich zamówień i musieliśmy „darmowo uaktualnić” niektóre zamówienia. Nasza antena IP65 ma nieco lepszą wydajność niż u-blox ANN ze względu na swój rozmiar, ale u-blox jest mniejsza i lżejsza. Teraz możesz wybrać w momencie składania zamówienia, który z nich wolisz.

Aktualizacja klienta:

  • Cieszymy się, że pierwsi klienci dzielą się filmami ze swoimi sukcesami przy użyciu wysokiej precyzji w przystępnej cenie!
  • Zachęcamy do publikowania wyników i filmów online, dziękujemy za cytowanie ardusimple & simpleRTK2B aby pomóc nam kontynuować ten projekt.
  • Zobacz na przykład: https://www.youtube.com/watch?v=NCxduP3Bghc

Swoją opinię:

  • Prześlij nam swoją opinię! Otrzymaliśmy wiele dobrych uwag i pomysłów, jak ulepszyć simpleRTK2B i wszystko wokół. Nie wahaj się przesłać nam swoich sugestii, chętnie je przeczytamy. Pracujemy nad naszą kolejną premierą i wszystkie Wasze uwagi są bardzo mile widziane!

Wesołego poniedziałku!

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Masz pytania lub prośby?
Skontaktuj się z nami! Odpowiemy <24 godziny!

Ikona
Kontakt ArduSimple
Zamknij

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila