Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (13 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

eBardzo daleki zasięg radio (XLR) jest już dostępny

Drodzy obserwujący,

Połączenia eBardzo daleki zasięg wersja naszego Radio Moduł jest już dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki. Oparty na serii Digi XBee PRO SX, w formacie z otworem przelotowym i z bardziej wytrzymałym złączem SMA. Zawiera naszą wysokowydajną antenę dipolową.

Połączenia radio jest wstępnie skonfigurowany do komunikacji z szybkością 115'200bps i zoptymalizowany do wysyłania RTK poprawki bezprzewodowo w topologii punkt-wielopunkt. Każdy radio może działać jako podstawa i jako rover, po prostu podłącz i graj.

XLR Radio posiada 3 ustawienia mocy: 100mW, 500mW i 1W. Domyślne ustawienie to 100 mW, ale można je skonfigurować do 500 mW simpleRTK2B2B i do 1W w przypadku montażu na odpowiednim gnieździe XBee. Kontakt Jeśli masz pytania.

Dzięki konfiguracji 500mW pozwala przesyłać poprawki do 50km, w idealnych warunkach. W praktyce oznacza to zawsze w zasięgu wzroku:

  • 5 km w środowisku miejskim.
  • 20 km w środowisku wiejskim.
  • 50 km w środowisku wiejskim z doskonałą instalacją. I do 80 km, jeśli użyjesz anteny o dużym wzmocnieniu. Ale RTK poprawki na razie nieaktualne 🙂

Z poważaniem,
ArduSimple Zespół zarządzający

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila