Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Aktualizacja (13 / 04 / 2024): Posiadamy duży zapas wszystkich naszych produktów, znajdziesz nas również w i    Kup teraz

Poznaj nasz zespół w San Diego, Stany Zjednoczone, od wtorku 22 do czwartku 25 kwietnia na XPONENTIAL, stoisko 4700

Pierścień dławiący 3D GNSS RTK antena certyfikowana przez NGS, dostępna w magazynie

Trójpasmowa antena pierścieniowa z osłoną

ArduSimple 3D Choke Ring GNSS Tripleband + L-band antenna (IP67) łączy w sobie wysoką wydajność i niski koszt. Zatwierdzony przez NGS i z dostępnymi plikami kalibracyjnymi ANTEX. W magazynie i gotowe do wysyłki na całym świecie w ciągu 2-4 dni roboczych.

Co to jest antena z pierścieniem dławikowym 3D?

Anteny pierścieniowe dławikowe są znane z tłumienia wielu ścieżek w porównaniu z innymi typami anten geodezyjnych. Mogą utrzymać najwyższy poziom wydajności odrzucania wielościeżkowego, jednocześnie ustanawiając nowy poziom wydajności śledzenia na małych wysokościach w porównaniu z tradycyjnymi survey anteny. Stał się preferowanym produktem do zastosowań w stacjach referencyjnych, sieciach CORS, geodezyjnych stacjach bazowych, monitoringu, badaniach sejsmicznych i badaniach atmosferycznych. Ale zwykle ich nie ma budget do wielu zastosowań.

Czy potrzebuję anteny 3D Choke Ring do mojego RTK projekt?

Ten typ anteny ma sens, jeśli szukasz najlepszych z najlepszych pod względem wydajności anteny. Jeśli szukasz pomiarów z dokładnością do milimetra i masz RTK odbiornik obsługujący trójzakresowy GPS/GNSS ArduSimple simpleRTK3B, może to zapewnić najlepszą wydajność na rynku. Cena rynkowa takiego rozwiązania na rynku znacznie przekracza 10 000 $, ale z ArduSimple 3D Choke Ring GNSS Tripleband + L-band antenna (IP67) została zmniejszona o mniej niż połowę!

Jeśli podobały Ci się te treści, możesz nas śledzić Twitter, YouTube, Facebook or LinkedIn aby być na bieżąco z takimi treściami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o GPS/RTK?

1. Nasz zespół inżynierów skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania wszelkich pytań
2. Będziemy na bieżąco informować Cię o promocjach i nowościach produktowych
3. Dowiesz się od nas tylko wtedy, gdy będziemy mieć ważne wiadomości, nie będziemy spamować Twojego e-maila